Momentcredit.lt

Moment Credit turi ilgametę darbo patirtį

Moment Credit – tai įmonė, kuri viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti greituosius kreditus. Šiandien aptarnautų klientų skaičius siekia daugiau nei 100 000, todėl akivaizdu, kad Moment Credit – patikimas kreditorius. Moment Credit siekia, kad klientų poreikiai būtų maksimaliai patenkinti, o skolinimosi procesas būtų paprastas ir neformalizuotas. Be to, Moment Credit – atsakingas skolintojas: naudojant specialius metodus kliento mokumas yra vertinamas itin atidžiai.

Moment Credit teikia paskolas tik registruotiems vartotojams

Jei jus domina greita paskola iš Moment Credit, pirmiausia užsiregistruokite jų sistemoje. Reikės atskleisti tik pagrindinius savo duomenis: asmens kodą, telefono bei banko sąskaitos numerį, elektroninį paštą. Registruotis reikės tik vieną kartą. Jei po kurio laiko pageidausite, kad greitoji paskola būtų pervesta į kitą sąskaitą, reikės užsiregistruoti dar kartą, jei pasikeis jūsų telefono numeris – užteks informuoti Moment Credit darbuotoją (paskambinus ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių).

Kad registracija būtų galutinai patvirtinta, jums reikės pažymėti, kad sutinkate su sutarties sąlygomis, taip pat pervesti registracijos mokestį (0,01 Lt). Galiausiai jums bus suteiktas vartotojo ID ir slaptažodis.

Yra keletas greitosios paskolos gavimo būdų

Greiti kreditai yra teikiami internetu (reikia prisijungti prie savo profilio ir pasirinkti jums priimtiniausias sąlygas) ar SMS žinute (reikia išsiųsti SMS žinutę su standartizuotu tekstu). Taip pat greiti kreditai yra teikiami ir klientų aptarnavimo skyriuose (būtina turėti asmens dokumentą ir žinoti savo banko sąskaitos numerį).

Greitieji kreditai yra teikiami 24 valandas per parą

Greitieji kreditai yra teikiami kasdien ištisą parą (jei paskolą užsakote internetu ar SMS žinute). Jei jums priimtinesnis greitosios paskolos gavimo būdas iš klientų aptarnavimo skyriaus, kreipkitės tik jų darbo valandomis. Moment Credit klientų aptarnavimo skyriai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

Greitos paskolos teikiamos tik pilnamečiams asmenims

Moment Credit neteikia paskolų jaunesniems nei 18 metų bei vyresniems nei 70 metų asmenims, taip pat tiems, kurie neturi Lietuvos Respublikos pilietybės ar bent jau nuolatinio leidimo gyventi Lietuvoje. Be to, greitieji kreditai nėra suteikiami nedirbantiems bei pastovių pajamų negaunantiems asmenims, taip pat tiems, kurie turi kitų finansinių įsipareigojimų.

Yra galimybė prasitęsti greitos paskolos grąžinimo terminą

Greitasis kreditas yra grąžinamas pervedant pinigus į vieną iš kreditoriaus sąskaitų. Mokėjimo paskirtyje privaloma nurodyti savo asmens kodą – kitaip įmoka įskaityta nebus. Be to, greitosios paskolos grąžinimas gali būti atidėtas. Svarbu sumokėti palūkanas bei delspinigius (jei tokių buvo). Greitos paskolos atidėjimo terminas – 30 dienų.

Jei nežinote tikslios sumos, kurią jums reikia mokėti, šią informaciją rasite Moment Credit internetinėje svetainėje (prisijungę prie savo profilio) arba paskambinę nurodytais numeriais.

Moment Credit vykdo įvairias akcijas

Negana to, kad greitieji kreditai yra suteikiami dar mažesnėmis kainomis nei iki šiol, o pirmasis greitas kreditas nieko nekainuoja, yra vykdomos ir papildomos akcijos. Visi klientai gali rinkti Moment Credit litus. 10 lt gaunama pirmą kartą pasiskolinus pinigų, nuo 1 Lt iki 15 Lt – už laiku grąžintą kreditą, ir net 50 Lt, jei Moment Credit rekomenduojamas draugui. Vėliau juos galima panaudoti kredito palūkanų dengimui, išsikeisti į „Akropolio“ čekius arba (kai suma pasieks 1500 Lt) juos bus galima persivesti į savo banko sąskaitą.

Greita paskola suteikiama net ir neįvykdžius ankstesnių įsipareigojimų

Didelis Moment Credit privalumas yra tas, kad greitas kreditas yra suteikiamas net ir tiems asmenims, kurie jau turi vieną kreditą (kitaip tariant, galima padidinti savo kredito sumą). Yra viena sąlyga: greitos paskolos suma gali būti papildyta tik tuo atveju, jei naujieji įsipareigojimai neviršija maksimalios jums skolinamos pinigų sumos.

Paraiška Paskolai