Grynipinigai.lt

Grynipinigai.lt – greituosius kreditus teikianti įmonė

Grynipinigai.lt – jauna, bet greitai besiplečianti įmonė, teikianti greituosius kreditus. Nors įmonė yra įsikūrusi Panevėžyje, greitieji kreditai suteikiami visos Lietuvos gyventojams. Įmonė vykdo plataus spektro paslaugas: klientams teikiami nedideli greiti kreditai (minimali suma – 100 Lt), taip pat ir vartojimo kreditai (maksimali suma – 60 000 Lt). Kitaip tariant, Grynipinigai.lt patenkina įvairius klientų poreikius: įmonės teikiamos paslaugos yra tinkamos ir žmonėms, kuriems pritrūko pinigų iki atlyginimo, taip pat ir tiems asmenims, kurie planuoja didesnius pirkinius (pavyzdžiui, nori nusipirkti brangų daiktą ar išvykti į kelionę).

Greitosios paskolos suteikiamos ir grynaisiais pinigais

Grynipinigai.lt yra išskirtinė įmonė dėl vienos paprastos priežasties. Klientai gali pasirinkti jiems tinkamiausią pinigų gavimo būdą: greitoji paskola gali būti pervesta į jūsų asmeninę banko sąskaitą, bet taip pat greitasis kreditas gali būti išmokamas ir grynaisiais pinigais.

Greitoji paskola gali greitai papildyti jūsų piniginę

Greita paskola yra suteikiama itin greitai – per 5 minutes (jei tik atitiksite visus reikalavimus, keliamus kredito gavėjams). Patogu ir tai, kad greitos paskolos suteikiamos net ir neregistruotiems vartotojams.

Greiti kreditai yra suteikiami nuolatines pajamas gaunantiems asmenims

Greitos paskolos yra suteikiamos įvairiems žmonėms. Į Grynipinigai.lt darbuotojus gali kreiptis nuolatinį darbą turintys ir oficialų atlyginimą gaunantys asmenys, „Sodros“ išmokas gaunantys žmonės, pensininkai, valstybės tarnautojai ar ūkininkai. Norint gauti paskolą svarbu pateikti galiojantį asmens dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Greitos paskolos grąžinamos kas mėnesį mokant vienodą sumą pinigų

Jei jums buvo suteiktas greitasis kreditas, jį galėsite grąžinti kas mėnesį sumokėdami vienodo dydžio įmokas. Pravartu žinoti ir tai, kad klientai gali patys pasirinkti, kuri mėnesio diena jiems yra patogiausia mokėjimų vykdymui.

Konsultantai pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus

Jei jus domina greitas kreditas, kreipkitės į Grynipinigai.lt darbuotojus ir jie suteiks visą jus dominančią informaciją. Galite rašyti elektroninį laišką arba skambinti nurodytu telefonu. Yra ir alternatyva: jūs galite užpildyti registracijos formą (reikės nurodyti savo vardą bei telefono numerį) – tokiu atveju konsultantai patys su jumis susisieks.