Credit24.lt

Credit24.lt – patikimas kreditorius, kurio paslaugomis naudojasi daugybė žmonių. Ir tai nestebina, juk siūlomos sąlygos yra tikrai patrauklios, o kreditą gauti visiškai paprasta. Jei iki šiol greitas kreditas jums reikalingas nebuvo, bet dabar situacija pasikeitė, suteiksime visą jus dominančią informaciją.

Trys žingsniai, kaip gauti kreditą

Visų pirma, pakalbėkime apia tai, kaip gauti kreditą. Tėra trys paprasti žingsniai: užsiregistruoti Credit24.lt svetainėje, nusiųsti 0,01 Lt iš savo banko sąskaitos Credit24.lt darbuotojams bei užpildyti kredito paraišką. Taip pat jūs privalote sutikti su Credit24.lt sutarties sąlygomis. Jei jūs atitinkate visus keliamus reikalavimus, pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks per artimiausias 15 minučių. Iš esmės tam, kad greita paskola papildytų jūsų piniginę, jums tereikia turėti prieigą prie interneto, asmeninę banko sąskaitą bei mobilųjį telefoną. Šie trys reikalavimai – tikrai ne kliūtis daugumai žmonių. Be to, jūsų prašoma pateikti tik pagrindinius duomenis, tad kredito paraiškos pildymas nėra varginantis darbas. Jei nesuprantate, kodėl jūs turėtumėte pervesti 0,01 Lt, skubame paaiškinti – tai jūsų tapatybės patvirtinimas.

Jūs turite galimybę pasirinkti greitos paskolos dydį

Kai sėkmingai užsiregistruojate sistemoje, turite nuspręsti, kokio dydžio greita paskola jums yra reikalinga bei kaip greitai jūs ją norite grąžinti. Kredito suma gali varijuoti nuo 500Lt iki 7000 Lt, o kredito atidavimo terminas nuo 1 iki 24 mėnesių. Todėl jūs galite pasiskolinti tokią sumą pinigų, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Gal jūsų planuose atostogos, būsto remontas ar automobilis? O gal jūs pritrūkote pinigų kasdienėms smulkioms išlaidoms?

Kad ir kokia bebūtų priežastis, Credit24.lt puslapyje jūs rasite lentelę, kurioje aiškiai parodoma, kokia bus įmokos suma pasirinkus konkrečias sąlygas. Taip pat jūs matysite, kiek palūkanų bus priskaičiuota. Todėl jūs, dar prieš susiviliodamas greita paskola, galite pasiskaičiuoti visas būsimas išlaidas ir įvertinti savo finansines galimybes paskolą grąžinti.

Būdai, kaip gauti greitąjį kreditą bei sumokėti įmokas nenaudojant interneto

Jei internetinės paslaugos jums nėra priimtinos, greitas kreditas jums gali būti suteiktas ir prekybos centro Maxima kasose. Ten pat už nedidelį mokestį (0,50 Lt) galėsite ir įmokėti įmokas. Jei norite išvengti bereikalingų mokesčių, įmokas galite įmokėti Loterijos Perlas terminaluose (tai jums nieko nekainuos).

Patraukliosios Credit24.lt pusės

Credit24.lt siūlomos sąlygos yra išties patrauklios. Tam, kad greita paskola jums būtų suteikta, jums nereikės palikti užstato, o jei jūs esate finansiškai patikimas, jums bus pasiūlytos ypač palankios skolinimosi sąlygos. Neįtikėtina, bet Credit24.lt sumažino palūkanas visiems patikimiems klientams.

Be to, jei norite pasikonsultuoti vienu ar kitu klausimu, jūs visada turite galimybę paskambinti Credit24.lt nurodytu numeriu ir gauti jums aktualius atsakymus. Patogu ir tai, kad įmonė dirba nuo 8 valandų ryto iki 22 valandų vakaro, todėl jūs galite gauti paskolą net ir pasibaigus įprastoms darbo valandoms. Dar geriau tai, kad informacija yra suteikiama ištisą parą.

Greitas kreditas ir kiti finansiniai įsipareigojimai

Žinoma, kiekvienas klientas, prieš gaudamas paskolą, yra patikrinamas. Todėl nenustebkite, jei jūsų bus paprašyta leisti peržiūrėti jūsų mokėjimų istoriją. Siekiama užtikrinti, kad finansiniai įsipareigojimai asmeniui nebūtų per dideli ir jis būtų pajėgus ne tik pasiimti paskolą, bet ir ją atiduoti. Todėl asmeniui, turinčiam viešai registruotų skolų, greitas kreditas nėra suteikiamas. Bet gera žinia yra ta, kad įsipareigojimai kitoms finansinėms institucijoms netrukdo gauti paskolą iš Credit24.lt.

Jei praeityje finansinius įsipareigojimus pareigingai įvykdėte, būsite laikomas patikimu klientu. Deja, situacija bus priešinga, jei vėlavote įmokėti įmokas. Nepamirškite, jei jums reikalinga greita paskola, ne tiek svarbu, kiek pajamų jūs gaunate, kiek tai, kaip jūs mokate valdyti savo finansus. Credit24.lt pritaria tik atsakingam skolinimuisi, todėl visus savo klientus skatina objektyviai įvertinti savo galimybes paskolą grąžinti.